اگر از فروش سهامی به زیان برسیم، این زیان حاصل جزء هزینه قابل قبول شناسایی می شود؟

report گزارش

سوال شده توسط علی رجبی در دسته بندی حسابداری

پروفایل
up
0
down

اگر از فروش سهامی به زیان برسیم، این زیان حاصل جزء هزینه قابل قبول شناسایی می شود؟



1 پاسخ به این سوال داده شده


report گزارش

پاسخ داده شده توسط مریم رضاپور

profile
up
1
down

خیر طبق ماده 105 قانون مالیات های مستقیم و همچنین عدم پیش بینی زیان حاصل از فروش سهام در ماده 148، زیان ناشی از فروش سهام هزینه قابل قبول نیست.



برای ثبت پاسخ جدید، واردشده / ثبت نام کنید.