داروخانه باید صورت معاملات فصلی ارائه دهد؟

report گزارش

سوال شده توسط صدف شفا در دسته بندی سایر

پروفایل
up
0
down

با سلام. آیا نیازی هست که داروخانه ها صورت معامله ارائه دهند؟



1 پاسخ به این سوال داده شده


report گزارش

پاسخ داده شده توسط آذر خورشیدی

profile
up
0
down

با سلام. مطابق تبصره 1 ماده 169 خیر نیازی نیست. برای مطالعه بیشتر ماده 169 و تبصره یک ذکر شده است.

مطابق تبصره 1 ماده 169 خیر:

تبصره 1- در صورتی که طرف معاملات اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل موضوع این ماده، اشخاص حقیقی مصرف‌کننده نهائی کالا یا خدمات و نیز اشخاص حقیقی مشمول موضوع ماده(81) این قانون باشند درج شماره اقتصادی اشخاص مذکور الزامی نیست.

مصرف‌کننده نهائی موضوع این تبصره شخص حقیقی است که کالاها و خدمات را متناسب با نیاز خود برای مصارف شخصی خریداری ‌کند و از آن برای عرضه کالاها و خدمات به دیگران استفاده ننماید



برای ثبت پاسخ جدید، واردشده / ثبت نام کنید.